Кратко о сайте MedicLine.
Медицина это наш конек и мы знаем о поддержании здоровья все. Наши материалы пишутся настоящими докторами, заходите почаще.

Рандомные статьи

Аллергический насморк

Аллергический насморк

13-04-2013

Этот вид аллергии является самым распространенным на сегодняшний день. Аллергическим...

Машина часу проти плоскостопості

Категория: Педиатрия
Создано 15.10.2016

А почались лиха з постановою стопи ще в далекому дитинстві, закритому маревом минулих років, - колись у малюка діагностували звичайну плоскостопість. Спеціалісти сайту http://olvi.org.ua/ допоможуть вам не дозволити розвити плоскостопість у малюка.

Машина часу проти плоскостопості

Щоб змінити майбутнє, потрібно втрутитися в сьогодення і перетворити минуле.

У давню-давнину жила людина. Щасливим її життя можна було б назвати лише з великим перебільшенням, тому що була людина не дуже здоровою. Ходила зсутулившись через постійний біль у спині. При цьому ходити вона могла недовго і недалеко - заважала кульгавість і постійна важкість у ногах. Викривлений згодом хребет, окрім болючої і вкрай нерівної ходи, обвішав бідолаху, немов новорічну ялинку іграшками, супутніми немочами, на зразок артриту, радикуліту та остеохондрозу. Яскравими вогниками болю сяяла хребетна грижа. Ніде правди діти, ця людина була просто знахідкою для лікарів, котрі раз-по-разу заліковували одну хворобу за іншою, безнадійно латаючи скалічений організм …

А всі ці лиха почалися ще в далекому дитинстві, закритому маревом минулих років, - колись у малюка діагностували звичайну плоскостопість. Однак проблема була сприйнята легковажно - не як дефект, який потрібно усунути, а як незначний косметичний недолік, який, власне і жити не дуже заважає, та й взагалі, швидше за все, його можна перерости.

Але перерости не можна! Найстрашніше, що всі ці "ялинкові прикраси" у вигляді багатьох ускладнень, не з'являються в одну мить і тому, не стають негайною причиною наслідків невиправленої плоскостопості. Саме тому питання "як можна вилікувати плоскостопість?" з усіма подальшими, наприклад : "як правильно вибрати ортопедичне взуття?" (дивись сайт http://olvi.org.ua/ua/shop/obuv/) і "як робити масаж при плоскостопості?" - обов'язково вирішувати негайно з моменту отримання діагнозу.

...Одного разу, бідолашній людині, з її "букетом" діагнозів наснився сон. Вона, ще зовсім мала, була взута в дивне за виглядом взуття: закрита модель з високими берцами і високим задником, кількома надійними фіксаторами, що утримують стопу і щиколотку в певному положенні. Тобто те саме ортопедичне взуття, купити яке було необхідно ще півстоліття тому. Те саме взуття, яке, разом з масажними килимками, ході босоніж по траві та пісочку, і спеціальним курсом вправ, спрямованих на лікування плоскостопості у дітей, позбавило б людину від надбаних недуг, які поступово, крок за кроком, зробили полотнину його життєвого шляху важкими непролазними хащами.

Уві сні маленькому хлопчикові примарився казковий фей, який провів у його компанії весь день, бігав разом з ним босоніж по морських камінцях, а в кінці довгого, але веселого дня поклав спати, м'яко торкнувся подушки, повної чарівних снів, і сказав: "Вранці ти знайдеш тут ключик від свого майбутнього!"

У свій дорослий ранок, коли прокинулася від цього фантастичного сну уві сні, людина, ще під враженням примарних мрій, дійсно знайшла під подушкою маленький ключик, схожий на той, що відкривав поштову скриньку в його старому будинку. Розуміючи, що дива не існують, але не втрачаючи віри у щось позамежне, він відправився туди, де здавна жив з батьками...

...Знаєте, який кінець у нашої магічної історії? Ключ підійшов, а в скриньці виявилося поштове повідомлення на посилку, датоване числом, яке минуло понад п'ятдесят років тому. Як тільки застарілий листок побачив світло, він сам собою, дивним чином, спурхнув і злетів над запамороченою від див-дивенних головою, засяяв райдужним світлом і розтанув у повітрі. І там, де клаптик паперу перетворився в маленьку крапку, утворилася хмаринка мерехтливого пилку, наче дощем змиваючи роки хворобливих страждань, зцілюючи орган за органом, ноги, спину та з кожною миттю повертаючи життєву енергію, загублену на довгій дорозі нескінченних вояжів від лікарів до аптеки та назад .

В ту саму хвилину, але п'ятдесят років тому, родина хлопчика отримала посилку з рятівним ортопедичним взуттям, масажним килимком та переліком необхідних дій, спрямованих на те, щоб обов'язково вилікувати дитині плоскостопість.

Тут, ви мабуть, скажете: "Що за казка! Нісенітниця якась!" Так, казка. Звичайно, ми все це вигадали. Але нехай ця вигадана історія покаже, що може статися, якщо нічого не робити. Тому що, як нічого не робити, здійсниться все, за винятком дива...

...Ми живемо сьогодні, а не п'ятдесят років тому. Сучасна медицина має у своєму розпорядженні потрібні знання, а ортопедичний ринок - необхідний набір інструментів, щоб допомагати дітям вилікувати плоскостопість, виявити і усунути або полегшити наслідки варусної, плоско-вальгусної та інших деформацій стоп. Ці небажані зміни не можна ігнорувати! Плоскостопість НЕ зникне сама собою! Це реальна загроза, і її необхідно запобігти, розпочавши боротьбу з симптомами якомога швидше.

Найважливіше те, що вчасно виставлений діагноз - це лишень пів справи. Однак справу можливо успішно продовжити, виконуючи рекомендації лікуючого ортопеда, який обов'язково порадить, які ортопедичні устілки краще при плоскостопості, підкаже, що масажні килимки при плоскостопості - істотна ланка в процесі лікування, а не просто гра, навчить, як правильно вибрати ортопедичне взуття, пояснить, як корисно бігати босоніж по траві, камінцях і пісочку.

Любі батьки! Ви – найзацікавленіші особи щодо здорового і світлого майбутнього вашої дитини. Будь ласка, не впускайте нічого, що нависає загрозою над цим майбутнім на самоплив. Повірте, сумнівна користь від плоскостопості - в сенсі, що з таким дефектом не беруть на військову службу, - через багато років обернеться невиліковними хворобами. Виправляйте майбутнє ваших дітей негайно, втручаючись в сьогодення...

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

Новое

Лечение гидроцеле современными методами

Лечение гидроцеле современными методами

17-10-2017

Гидроцеле (водянка яичка) – это образование и застой жидкости в...

Методы борьбы с проблемной кожей

Методы борьбы с проблемной кожей

16-10-2017

Каждый человек, хочет иметь идеальную, гладкую, здоровую кожу. Но на...

Анализ на гормоны при климаксе

Анализ на гормоны при климаксе

01-08-2017

Организмом человека в какой-то мере «руководят» гормоны, и женщины их...

Аконит лекарство от рака

Аконит лекарство от рака

01-08-2017

Борец или Аконит относиться к многолетним травянистым ядовитым растениям семейства...

Яндекс цитирования